O tym, że Święta się zbliżają nie trzeba nikogo przekonywać – mówią nam o tym dekoracje świąteczne w sklepach czy rosnące wyświetlenia teledysku Wham – Last Christmas! Najwyższy czas zabrać się więc za świąteczne zakupy! Jeżeli masz zrobić prezent prawnikowi i nie wiesz co kupić, to przychodzimy z pomocą. Przedstawiamy świąteczny prawniczy poradnik zakupowy, a w nim propozycje prezentów na każdą kieszeń!

 

Kodeks karny

cena: 25,90 zł

Kodeks karny przyda się każdemu! Tekst ustawy zamienia się bardzo szybko, jest więc szansa, że Twój karnista nie ma jego aktualnej wersji. Jest to propozycja mocno budżetowa.

Odpowiedzialność karna za czyny popełnione za granicą – Domink Zając

cena: 129 zł

Planujesz pojechać na Sylwestra do Amsterdamu i boisz się, że po powrocie, na lotnisku w Polsce przywitają Cię smutni panowie z kajdankami w rękach? Byłeś w Tajlandii i nie wiesz czy możesz opowiadać o wszystkim swoim znajomym? Ta pozycja jest dla Ciebie!

Przygotowanie do przestępstwa. Analiza dogmatycznoprawna – Mikołaj Małecki

cena: 129 zł

Planujesz grubszą akcję i nie wiesz od kiedy powinieneś się zacząć obawiać wizyty Policji? Somsiad ma podejrzanie dużo ziemniaków i myślisz, że może przygotowywać się do pędzenia bimbru i nie wiesz, czy już możesz napisać uprzejmy donosik? Z pewnością odpowiedzi na te pytania znajdą się w tej książce.

Dobro prawne w strukturze przestępstwa. Analiza teoretyczna i dogmatyczna – Szymon Tarapata

cena: 139 zł

Cierpisz na bezsenność? Chcesz zobaczyć jak wygląda książka, która nie idzie na żadne kompromisy i zawiera – tylko i wyłącznie – twardą dogmatykę, w swojej najczystszej postaci? Nie możesz ominąć więc tej pozycji.

Odpowiedzialność karna za przestępstwa korupcyjne – Mikołaj Iwański

cena: 129 zł

Chcesz zrozumieć co sobie zarzucają codziennie politycy? A może dałeś dziewczynie kwiatka  na przeprosiny i obawiasz się, że popełniłeś przestępstwo korupcyjne? Chciałbyś wiedzieć o korupcji wszystko? W przypadku takich pytań nie ma innej opcji jak ta monografia.

Prawo karne przyszłości – Kamil Mamak

cena: 49 zł

Chcesz poudawać, że czytasz prawdziwą książkę? Po pijaku miałeś głupie rozkminy o prawie karnym i robotach? A może planujesz przeszczep głowy i zastanawiasz się czy odpowiesz za przestępstwa starego ciała? Odpowiedzi na to i wiele innych – równie ważnych – pytań znajdują się w tej książce.

Zbieg przepisów ustawy w prawie karnym. Analiza teoretyczna – Piotr Kardas

cena: 129 zł

Myślisz, że rozumiesz wszystko i nie ma dla Ciebie trudnych rzeczy? Chciałbyś znów poczuć się jak uczniak? Jesteś fanem zdań wielo-wielo-wielokrotnie złożonych i przypisów ciągnących się przez 3 strony? Nie mogłeś lepiej trafić, ta książka to odpowiedź na Twoje potrzeby.

Krakoski Komentarz do Kodeksu Karnego – tom I (cz. 1 i 2), II (cz. 1 i 2) i III – red. Włodzimierz Wróbel i Andrzej Zoll

cena: 1127 zł

Chciałbyś znać odpowiedź na każde pytanie z zakresu prawa karnego? Chcesz posiąść tajemną wiedzę Krakoskiej Szkoły Prawa Karnego? A może nie masz co robić z kasą? W takim razie dla Ciebie jest zestaw komentarzy. To prezent klasy premium.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here